Miss World 2004

Ve dnech 7.11. 2004 – 4.12. 2004 jsem reprezentovala Českou republiku na soutěži Miss World 2004 na čínském tropickém ostrově Hainan, ve městě Sanya.

Samotnému finále předcházelo několik dílčích soutěží. Tyto soutěže vycházely vždy ze všech 107 dívek, z nichž odborná porota vybírala Top 20 a následně první tři místa.

Prvním kláním bylo Miss Beauty beach. Dostala jsem se do Top 2O. Vítězkou se stala Miss U.S.A.

Další soutěží byla Talent show. Díky své hře na klavír (Valčík od F.Chopina) jsem postoupila do finálové Top 20. Finále Talent show se vysílalo v Číně v přímém přenosu. Zvítězila Miss Antiga.

Velmi oblíbenou se stala soutěž Miss Fashion show. Dostala jsem se do finálové Top 10, ze které v závěru zvítězila Miss Mexiko.

Soutěž Miss Sport, což byl souboj v plavání, běhu, klicích a skoku do dálky, vyhrála dívka z Walesu.

Poslední soutěž byla velmi zajímavá. Šlo o stipendium na studia. Dívky napsaly formální žádosti o stipendium, v nichž jsme měli uvést, proč stipendium potřebujeme a k jakému účelu by bylo případně využito. Následně jsme absolvovali pohovor s porotou. Jako Magistra farmacie jsem se se svojí žádostí odůvodněnou mou rigorózní prací, která se týká implantátů využívaných jako léčivé přípravky, dostala až do Top 3. Shodou náhod vyhrála dívka, která byla také Magistra farmacie, dívka z Jamajky.

Vlastní finále Miss World 04 se konalo 4.12. 04. V průběhu finále byla zvolena Top 15, která se skládala vítězek průběžných dílčích soutěží,tedy Miss U.S.A., Miss Antiga, Miss Wales, Miss Australie a Miss Mexiko. Dalších 10 dívek Top 15 bylo vybráno podle počtu bodů od hlasujících diváků z celého světa, kteří mohli posílat své hlasy v průběhu předchozích 14 dnů pomocí internetu , SMS a nebo tel.voláním. Diváci mohli vybírat podle dokumentů , které byly o průběhu soutěže a o dívkách v některých státech vysílány. Pravděpodobně díky mé účasti v Top 20 až Top 5 ve většině soutěží si mě diváci všimli a poslali tolik hlasů, že jsem se do Top 10 dívek dostala.

V této Top 10 byly Miss Peru, Miss Dominikánské republiky, Miss Rusko, Miss Polsko, Miss Trinidad a Tobago, Miss Čína, Miss Filipíny a Miss České Republiky.

Následně byla jako Miss World 04 vyhlášená Miss Peru, druhé místo Miss Dominikánské Republiky a na třetím místě Miss U.S.A.

Miss Queen of the year

V prosinci roku 2006 jsem reprezemtovala Českou republiku na soutěži Miss Queen of the Year konané v Kuala Lumpur v Malajsii. Získala jsem titul Miss Perfect body, Miss Eyewear beauty a také hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitan International.